Terno
Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Pokladník - predavač (Malinovo)

TERNO real estate s.r.o.

  • Miesto práce: Petöfiho 1, 900 45 Malinovo, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*zodpovedá za správne vyloženie tovaru na predajni a v sklade, kontroluje správnosť označenia tovaru názvom a cenou
* starostlivosť o tovar na zverenom úseku, komunikácia a obsluha zákazníka
* poskytovanie informácií o tovare
* blokovanie tovaru na registračnej pokladni
* vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
* zodpovednosť za predaj v garančnej dobe, kontrola kvality predávaného tovaru.

Iné výhody

* zľavové nákupné poukážky
* mesačne bonusy po skúšobnej dobe
* stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

- zodpovedný prístup k práci
- príjemné a komunikatívne vystupovanie
- ochota pracovať na zmeny
- prax v maloobchode je výhodou (nie podmienkou)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo na osobný pohovor si pozvať iba vybraných kandidátov.

Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície a prevádzku v ktorej máte zaujem pracovať.

Uchádzač o zamestnanie je povinný k zasielanému životopisu pripojiť nasledovný súhlas:

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou TERNO Group k.s., so sídlom Ivánska cesta 12, 821 04 Bratislava, IČO: 35 818 913 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.10.2016 (ostáva ešte 18 dní)

Ivánska cesta 12
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Cibulková
Tel.: 02/59307370
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2693769   Dátum zverejnenia: 19.9.2016