Brigáda - Skladový pracovník (logistika)

Miesto práce
Bratislava (Rača), Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia s tovarom
  • preberanie tovaru
  • kontrola kvality, množstva, záruky preberaného tovaru
  • príprava tovaru k expedícii
  • obsluha paletových a vysokozdvižných vozíkov
  • práca so skenerom

  • ponúkame prácu v príjemnom prostredí, zázemie stabilnej spoločnosti
  • zaškolenie na pracovnú pozíciu a možnosť profesného rastu
  • zľavové poukážky na nákupy

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • prax v logistike vítaná
  • preukaz na obsluhu VZV nie je podmienkou, ale výhodou
  • ochota učiť sa
  • zodpovednosť, lojalita, precíznosť, flexibilita

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra Terno
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 2563950  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou