Terno
Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Mäsiar (ka) Terno Bratislava

TERNO real estate s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba mäsových polotovarov podľa interných receptúr
- dodržiavanie hygienických predpisov
- starostlivosť o tovar a zverené technické zariadenia
- udržiavanie čistoty pracovného prostredia
- obsluha zákazníkov poskytovanie informácií o tovare

Iné výhody

- pracovná príležitosť v dynamickej maloobchodnej spoločnosti
- mladý dynamický tím spolupracovníkov
- možnosti vzdelávania a odborného rastu
- zaujímavé finančné podmienky
- zľavové nákupné poukážky
- stravné lístky
- mesačné bonusy po skúšobnej dobe

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať a učiť sa
- ochota pracovať na zmeny
- prozákaznícka orientácia
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo na osobný pohovor si pozvať iba vybraných kandidátov.

Bratská 3
851 01 Bratislava
ID: 2548901   Dátum zverejnenia: 31.10.2016