Terno
Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Vedúci skladu (logistika)

TERNO real estate s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava - Rača
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie, riadenie a motivovanie, kontrola zamestnancov na pridelenom oddelení
- Zadávanie a kontrola dochádzky, plánovanie a kontrola dovoleniek
- Plánovanie a kontrola technického stavu skladu a techniky
- Reporting podľa požiadaviek skladu a nadriadeného
- Riešenie vzniknutých situácií vyplývajúcich z chodu oddelenia, komunikácia so
všetkými oddeleniami spoločnosti, dodávateľmi a štátnymi orgánmi
- Spolupráca a nastavovanie nových procesov v súlade so strategickými plánmi
spoločnosti
- Vedenie a príprava inventúr v zmysle pokynov nadriadeného, zodpovednosť za
prevedenie a výsledok inventúr
- Zodpovednosť za spoluprácu pri riešení reklamácií, vratiek, inventúr, poškodeného
tovaru, odpisov, poistných udalostí, krádeží a ostatných parametrov
- Práca s NZV VZV, PC, SKENER
- Dodržiavanie BOZP, interných smerníc, školení podľa príkazu nadriadených

Iné výhody

- zľavové poukážky na nákup
- práca vo veľkej stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

- teamový hráč
- skúsenosti s vedením ľudí
- preukaz na obsluhu VZV nie je podmienkou, ale výhodou
- ochota pracovať na zmeny
- ochota učiť sa
- zodpovednosť, lojalita, precíznosť, flexibilita

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.
Uchádzač o zamestnanie je povinný k zasielanému životopisu pripojiť nasledovný súhlas:

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou Terno real estate s.r.o., so sídlom Bratská 3, 851 01 Bratislava, IČO: 50 020 188 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.6.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Bratská 3
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Cibulková
Tel.: 02/59307370
E-mail: poslať životopis
ID: 2517795   Dátum zverejnenia: 18.5.2017