Terno
Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Sme jedna z najväčších slovenských obchodných spoločností . Podporovať podnikateľského ducha je pre nás samozrejmosťou.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Vedúci skladu (logistika)

TERNO real estate s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Rača
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie, riadenie a motivovanie, kontrola zamestnancov na pridelenom oddelení
- Zadávanie a kontrola dochádzky, plánovanie a kontrola dovoleniek
- Plánovanie a kontrola technického stavu skladu a techniky
- Reporting podľa požiadaviek skladu a nadriadeného
- Riešenie vzniknutých situácií vyplývajúcich z chodu oddelenia, komunikácia so
všetkými oddeleniami spoločnosti, dodávateľmi a štátnymi orgánmi
- Spolupráca a nastavovanie nových procesov v súlade so strategickými plánmi
spoločnosti
- Vedenie a príprava inventúr v zmysle pokynov nadriadeného, zodpovednosť za
prevedenie a výsledok inventúr
- Zodpovednosť za spoluprácu pri riešení reklamácií, vratiek, inventúr, poškodeného
tovaru, odpisov, poistných udalostí, krádeží a ostatných parametrov
- Práca s NZV VZV, PC, SKENER
- Dodržiavanie BOZP, interných smerníc, školení podľa príkazu nadriadených

- zľavové poukážky na nákup
- práca vo veľkej stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.
Uchádzač o zamestnanie je povinný k zasielanému životopisu pripojiť nasledovný súhlas:

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou Terno real estate s.r.o., so sídlom Bratská 3, 851 01 Bratislava, IČO: 50 020 188 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- teamový hráč
- skúsenosti s vedením ľudí
- preukaz na obsluhu VZV nie je podmienkou, ale výhodou
- ochota pracovať na zmeny
- ochota učiť sa
- zodpovednosť, lojalita, precíznosť, flexibilita

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Bratská 3
851 01 Bratislava
ID: 2517795   Dátum zverejnenia: 3.7.2017