Predavač/ka obsluhovaného úseku Bratislava

TERNO Group k. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*starostlivosť o tovar a zverené technické zariadenia
*udržiavanie čistoty pracovného prostredia
*dodržiavanie hygienických predpisov
*obsluha zákazníkov a poskytovanie informácií o tovare

-možnosť profesného rastu
- zľavové poukážky

Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo na osobný pohovor si pozvať iba vybraných kandidátov.
Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície a prevádzku v ktorej máte zaujem pracovať.
Uchádzač o zamestnanie je povinný k zasielanému životopisu pripojiť nasledovný súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať na zmeny
orientácia na zákaznika
vyučenie v odbore je výhodou no nie podmienkou

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2248071  Dátum zverejnenia: 23.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou