Predavač/ka - pokladník/čka, Devínska Nová Ves

TERNO Group k. s.

Miesto práce
Bratislava - Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*zodpovedá za správne vyloženie tovaru na predajni a v sklade, kontroluje správnosť označenia tovaru názvom a cenou
* starostlivosť o tovar na zverenom úseku, komunikácia a obsluha zákazníka
* poskytovanie informácií o tovare
* blokovanie tovaru na registračnej pokladni
* vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
* zodpovednosť za predaj v garančnej dobe, kontrola kvality predávaného tovaru.

* 100% príplatok za prácu počas štátneho sviatku
* zľavové poukážky

Spoločnosť si vyhradzuje práve osloviť len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- príjemné a komunikatívne vystupovanie
- ochota pracovať na zmeny
- prax v maloobchode je výhodou (nie podmienkou)

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2219563  Dátum zverejnenia: 12.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou