Category manager, BA

TERNO Group k. s.

Hypernova, Moja Samoška, Terno Centrála, Ivánska cesta č. 12, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyjednávanie obchodných podmienok s dodávateľmi
- zodpovednosť za výber a štruktúru sortimentu (čerstvé potraviny),
za prezentáciu tovarov danej sortimentnej skupiny, za stanovenie
cien položiek
- marketingová podpora sortimentnej kategórie (letáky, mimoletákové
promo akcie)
- príprava podkladov, spracovanie analýz
- komunikácia s dodávateľmi, predajňami, s nákupným a
marketingovým oddelením

- práca v stabilnej a expandujúcej spoločnosti
- možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
- zľavy na nákupy, bonusy

Žiadosti spolu so životopismi prosím zasielajte na adresu: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodný, potravinársky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s prácou v retailovej spoločnosti
- aktívny prístup k práci
- bussiness orientácia
- rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť odolávať stresu

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 200536  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou