Predavač - pokladník

TERNO Group k. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za pridelenú hotovosť
- obsluha zákazníka
- blokovanie tovaru
- dodržiavanie štandardov komunikácie so zákazníkom
- práca na pridelenom úseku predajne
- dokladanie tovaru

- práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- možnosť profesného rastu
- motivačné finančné ohodnotenie

Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície a prevádzku v ktorej máte zaujem pracovať.

Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo na osobný pohovor si pozvať iba vybraných kandidátov.
Uchádzač o zamestnanie je povinný k zasielanému životopisu pripojiť nasledovný súhlas:

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou TERNO Group, k.s., so sídlom Ivánska cesta 12, 821 04 Bratislava, IČO: 35 818 913 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca na zmeny
- skúsenosti resp. vyučenie v oblasti potravinárstva a prax s pokladňou sú výhodou
- ochota pracovať a učiť sa
- prozákaznícka orientácia
- zodpovednosť, lojalita, komunikatívnosť
- precíznosť

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1912336  Dátum zverejnenia: 9.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou