Predavač / skladník, Moja Samoška, Dúbravka

TERNO Group k. s.

Miesto práce
Moja Samoška, Schneidra Trnavského, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Preberá tovar, manipuluje s ním podľa stanovených procedúr obehu tovaru; pri príjme kontroluje kvalitu, záruky, množstvo; svoju prácu vykonáva skenerom príp.ručne, udržiava na pracovisku poriadok; stará sa o zverené technické zariadenia;
*zodpovedá za správne vyloženie tovaru na predajni a v sklade,
*kontroluje správnosť označenia tovaru názvom a cenou
* vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
* starostlivosť o tovar na zverenom úseku, komunikácia a obsluha zákazníka
* poskytovanie informácií o tovare
* zodpovednosť za predaj v garančnej dobe, kontrola kvality predávaného tovaru
* blokovanie tovaru na registračnej pokladni

-práca v stabilnej spoločnosto
-možnosť profesného rastu

Spoločnosť Terno Group, k.s. si vyhradzuje právo osloviť len vybraných uchádzačov. Zaslaním svojho CV dávate súhlas k spracovaniu osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- fyzická zdatnosť a ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť
- samostatnosť
- preukaz na obsluhu VZV nie je nutný, ale výhoda
- prax v obchode vítaná

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1907626  Dátum zverejnenia: 23.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou