Marketingový špecialista junior

TERNO Group k. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava, organizácia, kontrola podkladov pre spracovanie reklamných podkladov
-kontrola mesačných objednávok služiab (výroby, tlače a distribácie reklamných materiálov) podľa zmluvných podmienok
-príprava podkladov na web a facebook
-komunikácia s partnermi (reklamnými a mediálnymi, lokálnymi médiami)
-komunikácia so zákazníkmi, riešenie sťažností
-administratíva - spracovanie prezentácií, dopytov, objednávok a prehľadových tabuliek
-organizovanie iventov

-práca v dynamickom tíme
-pestrá pracovná náplň
-stabilita
-nové výzvy
-možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

Životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku prosím zasielajte na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-tvorivé, komplexné a analytické myslenie
-schopnosť efektívnej organizácie času,dôslednosť v dodržiavaní termínov
-výborné komunikačné schopnosti
-tímový hráč schopný samostatnoj práce
-dynamická osobnosť s vysokým pracovným nasadením
-aktívna znalosť AJ, alebo NJ podmienkou

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1873424  Dátum zverejnenia: 19.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou