Asistent finančného oddelenia

TERNO Group k. s.

Miesto práce
Ivánska cesta 12, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť administratívnu podporu finančného managera:
- plánovanie a organizovanie pracovných schôdzok, stretnutí a porád pre nadriadeneho
- Príprava reportov, prezentácii, zápisov z porád
- Spolupráca pri projektoch na finančnom oddelení
- pripravovať podklady pre finančné oddelenie podľa pokynov nadriadeného

možnosť profesijného a kariérneho rastu
možnosť využiť športové aktivity ponúkané spoločnosťou
práca v stabilnej spoločnosti

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom mailom s uvedením názvu pozície v predmete.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Flexibilita
tímová spolupráca
orientácia na zákazníka
spoľahlivosť, samostatnosť
AJ nutný, tvorba prezentácii v AJ
prax vo finančníctve

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1828841  Dátum zverejnenia: 8.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou