Predavač úseku lahôdok, Hypernova, Košice

TERNO Group k. s.

Miesto práce
Hypernova, Moldavská cesta, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o tovar na zverenom úseku, kontrola záruk tovaru, obsluha zákazníkov, udržiavanie čistoty a hygienických zásad na úseku.

Svoju žiadosť a profesný životopis zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Zaslanie Vašich údajov budeme považovať za súhlas s ich zpracovaním v našej databáze. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1778784  Dátum zverejnenia: 18.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou