Predavač/ka na úseku lahôdok, Moja Samoška Krížna, Tomášikova, BA

TERNO Group k. s.

Miesto práce
Moja Samoška, Krížna ul., Tomášikova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*zodpovedá za správne vyloženie tovaru na predajni a v sklade,
kontroluje správnosť označenia tovaru názvom a cenou
* vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
* starostlivosť o tovar na zverenom úseku, komunikácia a obsluha
zákazníka
* poskytovanie informácií o tovare
* zodpovednosť za predaj v garančnej dobe, kontrola kvality
predávaného tovaru

- práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- možnosť profesného rastu
- motivačné finančné ohodnotenie
- balík sociálnych benefitov

Spoločnosť si vyhradzuje práve osloviť len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

- zodpovedný prístup k práci
- príjemné a komunikatívne vystupovanie
- ochota pracovať na zmeny
- prax v obchode a skúsenosti s registračnou pokladňou sú výhodou

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1768849  Dátum zverejnenia: 7.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou