Predavač - pokladník Moja Samoška, Malinovo

TERNO Group k. s.

Moja Samoška, Petofiho ul., Malinovo, Bratislava, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o tovar na zverenom úseku, komunikácia so zákazníkom, poskytovanie informácií o tovare, kontrola kvality predávaného tovaru,kontrola doby spotreby.
Vykonáva zodpovedne a presne prácu na pokladni - prijíma úhrady za tovar, prevádza bezhotovostné platby, odvádza hotovosť do trezoru, vyhotovuje výkaz pokladne, robí a odsúhlasuje uzávierku pokladne, stará sa o čistotu pokladní, správa sa slušne voči zákazníkom, dodržiava bezpečnosť pri práci s hotovosťou, doplňuje a kontroluje tovar, vykonáva inventúry. Vykonáva a dodržiava ďalšie pokyny nadriadeného resp. povereného zamestnanca.

*práca v stabilnej spoločnosti
*mesačne bonusy po skúšobnej dobe
* zľavové poukážky na nákup

Žiadosti so životopismi prosím zasielať písomne na uvedenú kontaktnú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*spoľahlivosť
*zodpovedný prístup k práci
* orientácia na zákazníka
*ochota pracovať na zmeny

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1699528  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou