Referent BOZP / Bezpečnostný technik

TERMOSTAV - MRÁZ, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice

Priemyselná 3, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Košice, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pomáha pri zostavovaní plánu BOZP
• Pomáha s identifikáciou rizík, hodnotením a rozvojom bezpečných pracovných postupov.
• Vykonáva analýzu rizík a prijíma potrebné nápravné opatrenia.
• Zaisťuje, aby všetky nehody boli riadne zaznamenané, hlásené a vyšetrené.
• Zaisťuje porady bezpečnosti práce a zaznamenáva jej výsledky.
• Aktívne sa podieľa na úvodnom preškolení zamestnancov.
• Zabezpečuje pravidelné kontroly dodržiavania bezpečnosti práce a pracovných postupov a predkladá záznamy o týchto kontrolách.
• Kontroluje, aby dodávatelia konali v súlade s požiadavkami ochrany zdravia a bezpečnosti.
• Asistuje s uplatňovaním pravidiel vstupu do uzavretých priestorov a režim práce vo výškach.
• V maximálnej miere aktívne odstraňuje hrozby v oblasti BOZP a preukázateľne informuje dotknutých zamestnancov o týchto hrozbách, prijíma opatrenia na zmiernenie prípadne odstránenie hrozieb a rizík.
• Dodržiava princípy ochrany životného prostredia a požiarnej ochrany.
• Zabezpečuje mesačné hlásenia o stave bezpečnosti, zdravia a životného prostredia na zverenej stavbe o výsledky predkladá vedúcemu stavby.
• Vykonáva iné úlohy podľa pokynu vedúceho stavby vecne súvisiace s prácou technika BOZP.
Znalosť AJ alebo NJ - podmienka

- ubytovanie ZDARMA - vo vlastnej ubytovni pre zamestnancov v Košiciach;
- doprava na miesto práce zdarma;
- odmeňovanie v zmysle platnej legislatívy, náhrady stravného pri cestách v zahraničí;
- príplatky na základe preukázaných skúseností, samostatnosti, základných jazykových znalostí;
- školenia na zvyšovanie kvalifikácie;
- istota renomovanej stavebnej spoločnosti;

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, kde budú poskytnuté detailné informácie.
Prax v odbore - výhoda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnostný manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti - Technik PO a Bezpečnostný technik, alebo ABT - PODMIENKOU

Od uchádzačov očakávame ochotu cestovať v rámci Slovenska ale aj do zahraničia.
Nástupný plat bude závisieť od skúseností a osobnostného profilu uchádzača.

Spoločnosť Termostav-Mráz sro Košice pôsobí na domácich a zahraničných trhoch v oblasti inštalácií, opráv a pravidelnej údržby žiaruvzdorných výmuroviek, izolácií.

Na trhu pôsobí od roku 1962, ako súkromná spoločnosť od roku 1993.

Spoločnosť realizuje práce na stavbách vo väčšine priemyselných odvetví, hlavne so zameraním na vysoko teplotné procesy - výroba železa a ocele, energetika, výroba stavebných hmôt.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3109791  Dátum zverejnenia: 25.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou