Personalista

TERMOSTAV Bratislava, s.r.o

Miesto práce
Staviteľská 3, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vedenie administratívy v oblasti personalistiky a miezd
-koordinácia personálnych aktivít celej spoločnosti
-zabezpečenie rozvoja a vzdelávania pracovníkov (školenia)
-vysielanie zamestnancou do zahraničia v súlade s platnou legislatívou v SR a zahraničí
-komunikácia s úradmi a inštitúciami v tuzemsku a zahraničí (SOKA BAU, BUAK(
-dohľad nad dodržiavaním BOZP
-spracovanie a podkladov k mzdám , ich kompletácia a komunikácie s mzdovou účtovníčkou
-riadenie nákladov vo zverených oblastiach podľa schváleného rozpočtu

-zázemie v stabilnej a dlhodobo etablovanej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-znalosť legislatívy v oblasti personalistiky a miezd
-vysoké pracovné nasadenie, schopnosť pracovať pod tlakom
-zmysel pre tímovú prácu
-spoľahlivosť, lojalita a pracovná stabilita
-organizačné schopnosti
-flexibilita, ochota učiť sa
-samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
-komunikatívnosť

Stavebná spoločnosť , ktorá sa venuje realizácii žiaruvzdorných výmuroviek, tepelných zariadení, dodávke pecí, výstavbe taviacich a tepelných agregátov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1996601  Dátum zverejnenia: 7.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou