Можливість для людей з України

Výrobný pracovník - zvárač plastov

TermoPa, spol. s r.o.

Miesto práce
Šúrska 5, 900 01 Modra
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.základná zložka mzdy 5,00 Eur/hod. a odmeny podľa výkonu pracovníka + po skúšobnej dobe príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zákazková výroba rôznych plastových výrobkov technológiou zvárania tabuľových plastov. Opracovanie materiálu, zváranie, montáž, kompletizácia výrobkov s použitím rôzneho ručného drevoobrábacieho náradia a iných účelových strojov. Po skúšobnej dobe práca v úkole. Väčšinu roka práca v klimatizovanej výrobnej hale, v prípade potreby montáž výrobkov na mieste podľa požiadaviek zákazníka.

- stabilné pracovné zázemie
- práca v čistom prostredí
- zabezpečené obedy
- pracovná doba pondelok až piatok od 6:30 do 15:00
- platená 10 min. prestávka
- kompletné zaučenie zvárania plastov, t.j. nevyžadujeme žiadne odborné znalosti
- zamestnanecké zľavy
- možnosť odborného rastu
- možnosť nadčasov
- po skúšobnej dobe navýšenie mzdy
- po skúšobnej dobe dochádzkový bonus
- po skúšobnej dobe príplatok za osobné ohodnotenie
- iné odmeny

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu: [email protected], prípadne volajte na tel. číslo 0336474559.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojnícké, Stolár, Nábytkár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- vzťah k remeselnej práci
- technické myslenie
- znalosť čítania technických výkresov je výhodou
- trestná bezúhonnosť

Slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 25 rokov zaoberá hlavne výrobnou činnosťou. Vyrába rôzne výrobky z plastov (PVC, PE, PP..) pričom využíva bohaté zručnosti v oblasti obrábania, zvárania, tvárnenia či lepenia plastov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2933965  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.