Zvárač plastov

TermoPa, spol. s r.o.

Miesto práce
Šúrska 5, 900 01 Modra, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba plastových výrobkov zváraním. Samostatná práca podľa výrobných výkresov. Zváranie zaučíme, podstatná je manuálna zručnosť, technické myslenie a chuť pracovať.

Ponúkame kreatívnu prácu a stabilné pracovné zázemie. Ponúkame prácu v čistom prostredí, zabezpečené obedy, možnosť nadčasov.
Pracovná doba: 6:30 do 15:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojarské

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, vzťah k remeselnej práci, znalosť čítania technických výkresov je výhodou ako aj vôľa učiť sa nové technológie.
Hľadáme zručných, tvorivých pracovníkov.

Slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 25 rokov zaoberá hlavne výrobnou činnosťou. Vyrába rôzne výrobky z plastov (PVC, PE, PP..) pričom využíva bohaté zručnosti v oblasti obrábania, zvárania, tvárnenia či lepenia plastov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1771967  Dátum zverejnenia: 3.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou