Predajca Martin

TERMIKA, s.r.o.

Miesto práce
Kračiny 2 Martin 03601, okres Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v predajni okien,dverí,tieniacej techniky ,tvorba a spracovanie cenových ponúk,objednávok,odborné poradenstvo

bezplatné školenie

-podmienkou pre zaradenie do výberového konania je zaslanie súhlasu na spracovanie osobných údajov
-svoje životopisy a motivačné listy zašlite na e-mailovú adresu [email protected]
-do predmetu mailu napíšte : PREDAJCA Martin
-kontaktovať budeme len tých uchádzačov,ktorí postúpia do užšieho výberového kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

práca v predajni s oknami,dverami,tieniacou technikou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme samostatného spoľahlivého človeka ,ktorý sa rád a rýchlo učí je kreatívny,komunikatívny vie pracovať v tíme a zvládať stres.

Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2004.Od svojho začiatku spolupracujeme s veľkými firmami čo zabezpečuje našim malým i veľkým
klientom najnižšie ceny na trhu.Našim zákazníkom pri budovaní či rekonštrukcii svojho domu,chalupy,obchodu ponúkame čo najširší výber kvalitných stavebných komodít a doplnkov.Neustále sa snažíme inovovať a priebežne dopĺňať nové trendové kolekcie,podľa požiadaviek našich klientov,pretože pre nás je prvoradá kvalita a spokojní zákazníci.Tí sú totiž našou najlepšou reklamou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1758726  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou