Programátor PLC Simatic S7, WinCC,

TERMEL SK, spol. s r.o.

Kysucké Nové Mesto, Cesta do Rudiny 2331, okres Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Nástupný 1000,-Eur po zaškolení a zvládnutí problematiky 1500,- a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba SW pre riadiace PLC v priemysle, oživovacie práce a servisná činnosť na území SR a ČR

Výkonnostné prémie, príplatky za nadčasové hodiny , sobota 50 %, nedeľa a sviatky 100 %, firemný telefón , PC, služobné auto, ....
Možnosť príspevku na ubytovanie pre záujemcov zo širšieho okolia !!!

Práca je vhodná aj pre absolventov ktorí majú chuť sa učiť a sú schopní pracovať v kolektíve. Pre uchádzača zo širšieho okolia - príspevok na ubytovanie v Kys.N.Mest alebo Žiline

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programátor PLC systémov, mechatronika,..

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
SIMATIC STEP 7 - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca v kolektíve pri montáži a spúšťaní nových technologických celkov na území SR a ČR. manuálna zručnosť a skúsenosti s mechatronikou - výhoda.

Výroba a montáž elektrotepelných zariadení a výroba výmenníkových staníc

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3116883  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný 1000,-Eur po zaškolení a zvládnutí problematiky 1500,- a viac