Masér v hotelovom wellness

TERMAL DS, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 320, 991 02 Dolná Strehová, Veľký Krtíš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme pozitívne naladeného, usmievavého maséra
- Vykonávanie masáži podľa aktuálnej ponuky, podávanie klasických, čiastočných masáži a ďalších špeciálnych druhov masážnych techník, ako reflexná masáž chodidiel, masáž lávovými kameňmi, medová masáž a íné...
- udržiavanie čistoty na pracovisku a vo wellness centre vo večerných hodinách
- starostlivosť o zákazníkov wellness centra, zisťovanie ich spokojnosti
- spolupráca a komunikácia s recepciou

- stravovanie a možnosť ubytovania v rámci hotela
- možnosť ďalšieho zamestnávania
- zaujímavé zľavy na využívanie služieb pre zamestnanca a najbližších rodinných príslušníkov
- zaujímavé zľavy na pobyty v partnerských hoteloch
- možnosť využitia zamestnaneckej práčovne
- 23. - 25. 12. voľný deň
- motivačné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

prevádzka termálneho kúpaliska a hotela*** v Dolnej Strehovej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TERMAL DS, s.r.o. - Hotel Aquatermal***
Hlavná 320
991 02 Dolná Strehová

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Matina
Tel.: 0917146703
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732670   Dátum zverejnenia: 22.9.2016