Reagujte bez životopisu

Kuchár

TERMAL DS, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Aquatermal, Hlavná, Dolná Strehová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 300 EUR/mesiacmzda od 1300 do 1600 podľa dohody a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál studenej a teplej kuchyne a minútkových pokrmov
- príprava jedál na plné penzie a polpenzie
- zodpovednosť za kvalitu, vzhľad, expedíciu a správnu teplotu podávaných jedál
- sledovanie nových trendov v oblasti gastronómie a ich uplatňovanie v praxi
- dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov
- sledovanie stavu a kvality skladových zásob

- práca v úspešnom a obľúbenom Hoteli Aquatermal***
- ubytovanie a stravu bezplatne
- výplatu načas
- platba všetkých odvodov načas
- voľné vstupy do wellness a na kúpalisko KUPKO Aquatermal Strehová vo voľnom čase
- zľavy pre rodinných príslušníkov zamestnancov ai.

Ak Vás ponuka pracovať v našom hoteli Aquatermal*** zaujala, prosím pošlite svoj štrukturovaný životopis na adresu: [email protected]

Všetky zaslané životopisy starostlivo posúdime, no budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Termal DS, s.r.o., Hlavná 52, 991 02 Dolná Strehová, IČO: 35973625 svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

2

- orientácia na zákazníka
- prístup k práci, chuť pracovať
- lojalitu
- chuť učiť sa nové veci

prevádzka hotela*** a termálneho kúpaliska v Dolnej Strehovej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2342867  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac