Marketingový manažér v hoteli

TERMAL DS, s.r.o.

Hotel Aquatermal***, Hlavná 320, 991 02 Dolná Strehová, Veľký Krtíš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 € + zaujímavé výkonnostné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravuje a realizuje propagačné a reklamné aktivity
- podieľa sa na tvorbe nových produktov
- venuje sa prieskumu trhu na strane dopytu - sleduje recenzie hotela zo všetkých dostupných zdrojov – odpovedá a navrhuje vylepšenia podľa recenzií
- venuje sa prieskumu trhu na strane ponuky - sledovanie a porovnávanie sa s konkurenciou – navrhuje možné zlepšenia
- venuje sa online marketingu a budovaniu pozície na trhu prostredníctvom neho - spravuje webovú stránku hotela a strediska, spravuje profily na sociálnych sieťach, google optimalizácia stránky a zlepšenie vyhľadateľnosti v online svete
- komunikuje s grafikom a pripravuje tlačoviny všetkého druhu
- spolupracuje a komunikuje s cestovnými kanceláriami a inými sprostredkovateľmi predaja
- tvorba a správa marketingových databáz kontaktov na firemných aj individuálnych zákazníkov
- vypracováva cenové ponuky pre firemnú klientelu - dohaduje a sprevádza firemné akcie od A až po Z od prvého kontaktu až po vyúčtovanie a spätnú väzbu, komunikuje aj s ostatnými strediskami pre zabezpečenie akcií
- tvorba, vymýšľanie a príprava rôznych akcií na termálnom kúpalisku, spolupráca s animátormi voľného času na kúpalisku a v hoteli
- pomoc s prevádzkou hotela a termálneho kúpaliska predovšetkým v letnej sezóne

ponúkame prácu v mladom energickom kolektíve,
zabezpečíme ubytovanie a stravu,
možnosť ďalšieho vzdelávania,
iné sociálne benefity

Svoje životopisy aj s motivačným listom prosím zasielajte na e-mail: [email protected]. V prípade akýchkoľvek otázok k pozícii, prosím volajte 0917146703.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, marketing a manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť
flexibilita
chuť pracovať

prevádzka hotela*** a termálneho kúpaliska v Dolnej Strehovej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1876918  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 € + zaujímavé výkonnostné ohodnotenie