Kuchár / Kuchárka Fit Foods Avion Shopping Park

Terkov Gastro s.r.o.

Miesto práce
Avion Shopping Park, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár / Kuchárka : Pracovná doba krátky / dlhý týždeň od 07:00 do 19:00
• Príprava obedového menu od: 7:00 do 15:00
(2 polievky + 6 hlavných jedál v počte spolu cca 300 porcií )
• 15:00 až 19:00 príprava samoobslužných pultov
• Objednávanie, preberania a kontrolovanie tovaru
• Komunikácia s dodávateľmi
• Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb
Vyžaduje sa zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve a prax v obore kuchár.
Platové podmienky 75 eur / 1 zmena v čistom plus prémia 50 až 150 eur podľa dosiahnutého obratu, spolu pri odpracovaní 16 dní = cca 1300 eur / netto.
Miesto výkonu práce : Fit Foods Avion Shopping Park Ivánska Cesta 16 Bratislava

- nástupný bonus 200 eur ( vyplatený po odpracovaní 3 mesiacov
- narodeninový a meninový bonus
- strava a pitný režim zdarma
- pracovné oblečenie a obuv preplácané v plnom rozsahu

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači zašlú svoj životopis na [email protected]
a dohodnú si termín osobného pohovoru na tel. čísle: 0908832040

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

Hľadáme šikovného kuchára / kuchárku ktorý má chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Spoločnosť prevádzkuje samoobslužné reštaurácie Fit restaurant v OC Vivo Bratislava , Vajnorská 100, Bratislava, Fit Restaurant Drieňová 34, Bratislava , Home foods Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A Bratislava, Fit Foods Avion Shopping Park, Ivánska cesta 16 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 730810  Dátum zverejnenia: 20.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac