Výdajca / výdajkyňa jedál Fit restaurant

Terkov Gastro s.r.o.

Polus City Center, Vajnorská 100, Bratislava 831 04 // Shopping Palace Cesta na Senec 2/A BA
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
23.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
4,11 eur netto / 1 hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výdajca / Výdajkyňa jedál Fit Restaurant / Fit Foods :
Vydávanie jedál zákazníkom, dodržiavanie hygieny na pracovisku, obaľovanie mäsa a syrov, pomocné práce.
Pracovná doba pondelok až piatok od 7:00 do 15:30 - Shopping Palace
Platové podmienky - 35 eur / 1 zmena (22*35 = 770 eur / netto 1 mesiac )

Vydávanie jedál zákazníkom, dodržiavanie hygieny na pracovisku
Pracovná doba pondelok až piatok od: 10:00 do 16:00 - Polus City Center
Platové podmienky - 20 eur / 1 zmena (22*20 = 440 eur / netto 1 mesiac )

- strava a pitný režim zdarma
- vianočné obmeny
- firemné akcie
- pracovné oblečenie a obuv preplácané v plnom rozsah

Záujemcovia o pracovné pozície zašlú svoj profesný životopis na peter.terneny@fitrestaurant.sk prípadne si dohodnú termín na tel čísle 0915 774 122

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť prevádzkuje samoobslužné reštaurácie Fit restaurant v Polus City Center, Vajnorská 100, Bratislava, Fit Restaurant Drieňová 34, Bratislava a Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A Bratislava.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Funduš 219/14
930 40 Štvrtok na Ostrove

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Terneny
Tel.: 0915774122
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1290710   Dátum zverejnenia: 17.7.2017