Obchodný zástupca - export do Maďarska

TERCOPLAST, s.r.o.

Miesto práce
Zátišie 1, 831 03 Bratislava, Bratislava, Maďarsko
Termín nástupu
15.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V maďarskom jazyku rozšírenie teritória predaja polykarbonátových platní prevažne pre stavebné účely do Maďarska, t.j. prieskum trhu, oslovenie zákazníkov a ich získanie osobným kontaktom, cestovanie za nimi, poradenstvo, predaj, zákaznícky servis

Perspektíva dynamického rastu platu a profesionálneho postupu v závislosti na výsledkoch práce, mesačné a cieľové odmeny, 13.a 14 plat, potrebné pracovné nástroje pre obchodníka v spoločnosti s 25-ročnou medzinárodnou skúsenosťou importéra, zaškolenie, podpora vzdelávania, sociálne zázemie, firemné akcie, dobrý kolektív

1-2 dni práca v kancelárii na spracovanie správ, administratívne vybavenie potrieb zákazníkov, a prípravy návštev zákazníkov, 3-4 dní práca v teréne u zákazníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod so stavebným materiálom pre koncový aj ďalší predaj a spracovanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť tímovej práce, technická gramotnosť, predstavivosť, praktické myslenie, spoľahlivosť

OBCHODNÁ SPOLOČNOSŤ - Exkluzívny predajca vysokokvalitných polykarbonátových platní značky LEXAN.
Použitie na: prestrešovanie altánkov, pergol, zimných záhrad, prístreškov, bazénov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2665137  Dátum zverejnenia: 27.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 €