Operátor/ka vo výrobe-výstupná kontrola

Teradex

Miesto práce
Vrbové
Termín nástupu
01.05.2024
750 - 950 EUR/hod.-Základná mzda pri dobrom výkone a bezchybnej práci do výšky 950 € -Ďalšie variabilné zložky mzdy (mesačné prémie a osobné ohodnotenie až do výšky 20 % základnej mzdy, prémia za prítomnosť 50 €, ostatné zákonné príplatky podľa Zákonníka práce-nočné príplatky, nadčasové príplatky, príplatky za prácu v nedeľu pri nočnej smene) - príspevok na cestovné pri dochádzke do zamestnania nad 10 km od miesta bydliska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vizuálna kontrola a doopracovanie kovových komponentov
šábrovanie a iné mechanické opracovanie
kontrola výrobkov po robotickom opracovaní
práca v jednojzmennej prípadne dvojzmennej prevádzke (po dohode s uchádzačom)

- Nástupný bonus 100 € (nárok po odpracovaní 6-tich mesiacov)
- Možný kariérny postup
- Práca v sede (nie pásová výroba)
- Perspektíva dlhodobého zamestnania
- Privítame aj absolventov, ktorých zaškolíme a umožníme im pracovný štart a kariérny postup
- Možnosť sebarealizácie
- Profesionálne zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na adresu [email protected]
V životopise prosím uveďte:
- adresu a tel. kontakt
- dátum ukončenia vzdelania
- pracovné skúsenosti vrátane doby ich trvania
- v prípade registrácie na úrade práce ako uchádzač o zamestnanie dobu trvania registrácie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-schopnosť pracovať samostatne, hľadať nové riešenia
-logické myslenie
- technické myslenie a organizačné schopnosti
-orientácia na detail
- ochota a schopnosť pracovať nadčas
- ochota pracovať príležitostne v sobotu
- samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa kovovýrobou a servisom zabezpečovania kvality.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4806386  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/hod.