Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Údržbár vo firme.

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Za traťou 1279, Lipany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
jún 2024
1 000 - 1 500 EUR/mesiacPríplatky za kvalitu a výkon, osobné hodnotenie, príspevok na dovolenku, mesačné a kvartálne prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba, oprava, kontrola strojov a ručného náradia v strojárskej firme. Oprava, kontroly a revizie elektrického ručného náradia, posielanie náradia do servisu. Evidencia náradia, inventúry, záznamy stavu techniky.

Údržba a drobné opravy, voda, kanál, elektrika, vzduch svetlo, zásuvky, ostatné pre potreby strojárskej prevádzky.

Práca vo výrobe pri montáži elektrických častí výrobkov. Paragraf 21, 22.

Práca na jednu smenu.

Stabilná a rozvíjajúca sa firma. Pravidelné platby mzdy, odmeny za výkon, odbornosť a kvalitu. Teplé obedy na pracovisku, poskytneme školenia, BOZP, paragrafy, zdravotná službu. Pracoviská v nových zateplených halách.

Pošlite profesný životopis na e-mail, ozveme sa. Alebo zavolajte aby sme si dohodli stretnutie a pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojástvo, elektrotechnika, montáž, údržba, opravy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo, elektrotechnika, údržba

Paragraf pre prácu na elektrických zariadeniach. Prax s elektrotechnikou.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov a zariadení pre oblasť priemyslu a potravinárstva.
Zváranie, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu, zváranie železa a nerezu, montáž strojov a výrobkov.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4121929  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac