Reagujte bez životopisu

Brusič železných zvarencov, nerezu a tryskanie konštrukcii

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Lipany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 800 EUR/mesiacOdmeny za výkon a brúsenie nerezu Príplatok za prostredie Príplatok za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brúsenie a čistenie zváraných železných výrobkov a konštrukcii.
Pieskovanie, tryskanie v boxe tryskárne, manipulácia a presuny materiálu na pracovisku.
Práca s čiernym železom a nerezom.
Práca aj podľa výkresov.

Dostatok práce, mzda načas, dvojsmenná prevádzka bez nočných smien.
Výkonnostné odmeny a prémie
Príplatok za prostredie v zmysle predpisov
Príspevok na dovolenku 2x v roku
Dobrý kolektív na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

V maily uveďte pracovné skúsenosti a zručnosti.
Mailom alebo telefonom si dohodneme stretnutie na prevádzke prípadne pracovnú skúšku.
Kontaktujte ma aby sme si dohodli stretnutie a pohovor vo firme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné,technické,strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v práci s kovmi je výhodou.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov a zariadení pre oblasť priemyslu a potravinárstva.
Zváranie, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu, zváranie železa a nerezu, montáž strojov a výrobkov.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 2825952  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac