Montér klimatizácií / chladiar / - aj bez praxe - TeploZima.sk

TeploZima.sk (ACEA s.r.o.)

Miesto práce
Sabinovská 12, 821 02 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša rozširujúca sa firma Hľadá do svojho tímu chladiara aj BEZ PRAXE , ktorého zaškolíme a poskytneme všetky potrebné školenia !!! Potrebné elektrikárske osvedčenie - min § 21.

Náplň práce:
Montáž a servis chladiacich, klimatizačných a vzduchotechnických zariadení

- stabilné pracovné miesto
- školenia a vzdelávanie
- možnosť profesíjneho rastu
- firemné benefity
- služobný automobil
- dlhodobá perspektívna práca

Ponúkame prácu pre skúseného chladiara ako aj pre chladiara juniora (zaškolíme)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Montáž klimatizácií, vzduchotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dlhodobá prax v danom odbore - VÝHODOU
- !!!! POTREBNÉ ELEKTRIKÁRSKE OSVEDČENIE - PODMIENKOU !!!
- skúsenosti s montážnymi prácami
- schopnosť pracovať vo výškach
- príjemné vystupovanie
- kvalitná práca a spoľahlivosť

TeploZima.sk
Sme rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá sa stala za 11 rokov jedným z najväčších dodávateľov klimatizácií a tepelných čerpadiel na Slovensku. Na slovenskom, rakúskom a českom trhu pôsobíme v oblasti vzduchotechniky, klimatizácií, tepelných čerpadiel, fotovoltaiky, rekuperácií a unikátnej požiarnej ochrany. Zabezpečujeme montáž, servis a odborné poradenstvo. Venujeme sa B2C aj B2B klientom (maloobchod a veľkoobchod).

Neustále hľadáme nové výzvy a možnosti. Preto máme ambíciou rozširovať svoje služby aj v iných krajinách, predovšetkým v Rakúsku a Čechách. Sme oficiálnym distribútorom svetových značiek klimatizácii, tepelných čerpadiel a požiarneho systému.

Počet zamestnancov: 40-50 zamestnancov
ID: 2224928  Dátum zverejnenia: 1.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou