Business and administrative assistant / Office manager

TEPEDE EDC s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 2, Bratislava
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 Eur (vrátane 13.platu) + cieľová odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie administratívy spoločnosti
- zakladanie a aktualizovanie kariet materiálov odberateľov, dodávateľov, starostlivosť o aktualizáciu softvéru
- vedenie evidencie stavu zásob všetkých skladov
- komunikácia so skladom, dopravnými spoločnosťami, dodávateľmi a odberateľmi
- vystavovanie a kontrola vecnej a formálnej správnosti faktúr a ďalších dokladov
- príprava a zúčastňovanie sa na výstavách, firemných prezentáciách
- spracovanie objednávok, reklamácií,
- zabezpečenie potrebných úkonov k mesačnému výkazu Intrastat a ku kvartálnemu výkazu zhodnocovania obalov a odpadov
- príjem a starostlivosť o návštevy

- finančnú stabilitu medzinárodnej spoločnosti
- stabilitu zamestnania, istotu
- priestor pre vlastné nápady a podnikavosť
- príjemné pracovné prostredie
- kvartálne odmeny

Poprosíme zasielať životopis v slovenskom i anglickom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu:
[email protected]
V prípade záujmu budeme kontaktovať uchádzačov telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Strojopis - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- anglicky jazyk nutnosťou
- samostatnosť, kreativita, spolahlivosť, precíznosť
- prijemné vystupovanie
- logické zmýšľanie
- možnosť zmeny pracovnej pozície v priebehu roka na obchodnú pozíciu
- komunikatívny človek so schopnosťou obchodovania

Európske distribučné centrum, ktoré je zamerané na produktový development, centralizovaný nákup a distribúciu jednotlivým pobočkám v EU.
Spoločnosť dynamicky rozvíja svoje aktivity v segmente exportu do 3. krajín.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2663316  Dátum zverejnenia: 9.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 Eur (vrátane 13.platu) + cieľová odmena