Merchandiser, obchodní zástupce

TENET Marketing s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Merchandiser - obchodní zástupce pro klienta - Huawei Technologies Co., Ltd,. Náplní práce je aktivní prosazování značky na prodejních místech na Slovensku, péče o vystavené zboží a POSM, školení prodejního personálu, účast na prezentačních akcích a eventech, spolupráce při tvorbě a realizaci marketingových kampaní.

Hledáme

Hledáme zodpovědné a aktivní kolegy s orietnací v TELCO (mobilní telefony, tablety...), s obchodním a teamových duchem. Za samozřejmost považujeme vysoké pracovní nasazení, ochotu cestovat, proaktivní a tvůrčí přístup k plnění zadaných úkolů. Požadujeme min. středoškolské vzdělání, angličtinu na komunikativní úrovni, základní prezentační a obchodní dovednosti.

Nabízíme

Nabízíme pestrou a smysluplnou práci pro jednu z nejrychleji rostoucích telekomunikačních společností na světě, možnost podílet se na expanzi na trhu v SK. Budete pracovat v mladém a přátelském teamu na projektu s dlouhodobou perspektivou.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1951855  Dátum zverejnenia: 9.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.