Skladník - brigáda (nočná) (Ref. č.: 17072017)

TENA OIL

Miesto práce
Langsfeldova 1, 036 01 Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodu
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- práca v noci (začiatok zmeny od 22.00 hod) cca 5-6 hodín
- možnosť pracovať vo voľnom čase aj popri práci
- príjem a výdaj tovaru
- príprava tovaru pre konečného zákazníka
- obsluha vysokozdvižného vozíka výhodou

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ si rýchly, precízny a zodpovedný,
chceš pracovať a za svoju prácu dostať adekvátnu mzdu,
chceš byť súčasťou dynamicky rastúcej firmy, tak si ten koho hľadáme. Prihlás sa!

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu.
V prípade ďalších otázok prosíme kontaktovať vedúceho skladu na tel. čísle: 0948 154 561

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké pracovné nasadenie
- časová flexibilita
- precíznosť a zodpovednosť
- ochota pracovať

Sme veľká, stabilná a flexibilná spoločnosť, ktorá si buduje vlastné vývojové oddelenie pre naše potreby. V súčasnosti máme viac ako 250 zamestnancov a aj napriek tomu, že sme pôvodne slovenská firma, disponujeme pobočkami v ďalších štyroch európskych krajinách.

Adresa spoločnosti

Tomas Teniak TENA OIL
Na Bystričku 28
036 01 Martin
www.tenaoil.sk
ID: 3134072   Dátum zverejnenia: 17.7.2017