Obchodný zástupca

Tomáš Teniak TENA OIL

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca so zameraním na predaj náhradných dielov, olejov a mazív pre oblasť automotive.

• zodpovednosť za predaj vo svojom regióne (plnenie stanovených plánov)
• technické poradenstvo zákazníkovi
• práca na zákazníckej databáze a jej rozvoj v zverenom regióne
• príprava na stretnutia, stanovovanie si cieľov stretnutí
• zodpovednosť za prácu s pohľadávkami
-vypracovávanie obchodných ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
-vedenie a správa databázy zákazníkov
-aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
-účasť na podujatiach zameraných na podporu predaja

- práca v úspešnej a stabilnej progresívnej spoločnosti
- progresívne odmeňovanie na základe výsledkov (základný plat + odmeny)
- firemné auto aj na súkromné účely
- telefón , notebook
- iné benefity

Informácie o výberovom konaní

Oslovíme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané predpoklady.

Vybraní uchádzači budú informovaní telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

• zodpovedná a samostatná osoba, schopná pracovať v tíme
• výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
• schopnosť plánovania, orientácia na výsledok, silný ťah na bránku
• prezentačné schopnosti
• spoľahlivosť

Sme dynamicky sa rozvíjajúca, progresívna spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja olejov, mazív a náhradných dielov s pôsobnosťou v SK, CZ, AT, BA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2258080  Dátum zverejnenia: 26.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300