Obchodný zástupca

TENA OIL

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Martin, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca so zameraním na predaj olejov, mazív a obrábacích kvapalív pre oblasť priemyslu.

• zodpovednosť za predaj vo svojom regióne (plnenie stanovených plánov)
• technické poradenstvo zákazníkovi
• práca na zákazníckej databáze a jej rozvoj v zverenom regióne
• príprava na stretnutia, stanovovanie si cieľov stretnutí
• zodpovednosť za prácu s pohľadávkami
-vypracovávanie obchodných ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
-vedenie a správa databázy zákazníkov
-aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
-účasť na podujatiach zameraných na podporu predaja

- práca v úspešnej a stabilnej progresívnej spoločnosti
- nadštandardné motivujúce finančné ohodnotenie
- firemné auto aj na súkromné účely
- telefón , notebook
- iné benefity

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:

Oslovíme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané predpoklady.

Vybraní uchádzači budú informovaní telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• zodpovedná a samostatná osoba, schopná pracovať v tíme
• predchádzajúca obchodná prax v oblasti predaja olejov , mazív a náhradných dielov
• výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
• schopnosť plánovania, orientácia na výsledok, silný ťah na bránku
• prezentačné schopnosti
• spoľahlivosť

Dynamicky sa rozvíjajúca, progresívna spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja olejov , mazív a náhradných dielov s pôsobnosťou v SK a CZ.

Adresa spoločnosti

Tomas Teniak TENA OIL
Na Bystričku 28
036 01 Martin
www.tenaoil.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Kolenová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2258080   Dátum zverejnenia: 8.11.2016