Barman/ Čašník

TEN s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Ružinov, Mliekarenská ulica, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie objednávok od zákazníkov, zabezpečenie príjemnej a rýchlej obsluhy zákazníkov, príprava nápojov, hmotná a finančná zodpovednosť, práca s registračnou pokladňou a POS terminálom, sledovanie skladových zásob a doby spotreby tovaru na prevádzke, dodržiavanie hygienických požiadaviek, plnenie úloh súvisiacich s chodom prevádzky.

Informácie o výberovom konaní

V pripade zaujmu nas kontaktujte na tel cisle 0905471513

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Casnik. Barman

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientacia v oblasti vinarstva ( slovenskeho) vyhodou; chut pracovat, komunikativnost, asertivita

TEN BAR je zacinajuci podnik, ktory svojich hosti privital v septembri 2017. Koncept, ktory zakaznikovi ponukame je Azijsky TAPAS Bar (male tanieriky/small plates) ku ktorym sa serviruju vyhradne slovenske vina od malych pestovatelov/ vyrobcov. Viac info na facebook TEN BAR
ID: 3168717  Dátum zverejnenia: 5.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou