Autoelektrikár

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavová 110, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat + odmena podľa výkonu opráv

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava nákladných motorových vozidiel a autobusov v súlade s technologickými postupmy ,
- diagnostika porúch a ich odstránenie,
- elektrikárske opravy, mechanické opravy, bežné opravy
- montáž a servis doplnkov,
- kontrola technického stavu vozidiel

- príjemný kolektív a dobre vybavené pracovné prostredie,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- odmeňovanie úmerne kvalite a množstvu vykonanej práce.
- vzdelávací program

V prípade, že spĺňate všetky uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, čo najskôr svoj štruktúrovaný životopis výlučne elektronickou poštou.
Do predmetu správy zadajte, prosím, názov pozície.

Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú uvedené požiadavky.

Spolu so životopisom nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Tempus Trans s.r.o., ktorá je partnerom výrobcu úžitkových vozidiel IVECO a výrobcu autobusov Irisbus. Autorizované dealerstvo zaväzuje a zaručuje vysokokvalifikovaný personál v oblasti predaja, servisu a náhradných dielov na predávané produkty a individuálny prístup ku klientom. Rozšírenie servisných stredísk do Rožňavy a Spišskej Novej Vsi približuje nevyhnutnú odbornú starostlivosť o prevádzkované vozidlá bližšie k zákazníkovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

- prax v diagnostike porúch a opravách vozidiel je podmienkou,
- chuť pracovať a zodpovedný prístup k práci.

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 957235  Dátum zverejnenia: 28.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat + odmena podľa výkonu opráv