Automechanik - umývač automobilov

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
okres Rožňava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda + prémie podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zamestnanec vykonáva práce dojednané na zákazkovom liste,
- jednoduché práce automechanika
- pracovník vykonáva čistenie interiéru a exteriéru, odkonzervovanie vozidla pri použití špecializovaného náradia (vysokotlakový čistič, zdvihák, vysávač, čistiace prostriedky),
- ručné umývanie vozidiel,
- vapkovanie,
- úlohy podľa pokynov nadriadeného.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- motivačné mzdové ohodnotenie v závislosti od výkonu,
- zamestnanecké zľavy na produkty a služby poskytované firmami v rámci skupiny Tempus Group (www.tempus.sk)

Ak Vás ponuka zaujala a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, reagujte na ponuku cez tlačítko poslať spoločnosti životopis.
V prílohách prosím priložte:
1. životopis
2. žiadosť

Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú uvedené požiadavky.

Spolu so životopisom nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Tempus Group a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť a precíznosť,
- ochota pracovať,
- zodpovednosť,
- zmysel pre prácu v službách,
- ochota vyjsť zákazníkovi v ústrety.

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 736325  Dátum zverejnenia: 23.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda + prémie podľa výkonu