Čašník/čka, barman/ka

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavova 110, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
v mesiaci jun
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda+prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník/Barman
* obsluha hostí v reštaurácii aj v bare
* spolupráca pri spoločenských akciách (svadby, recepcie, školenia a pod.)
* úprava miestnosti
* práca s pokladňou

* strava pre zamestnancov priamo na hoteli
* práca v mladom kolektíve
* zľavy na všetky služby ponúkané firmami v celej skupine Tempus
* práca v stabilnej spoločnosti so širokým zázemím

V prípade, že spĺňate všetky uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, čo najskôr svoj štruktúrovaný životopis emailom na uvedenú adresu.
Do predmetu správy zadajte, prosím, názov pozície.
Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú uvedené požiadavky.

Spolu so životopisom nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Tempus Group a.s. na Rastislavovej 110 v Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár - čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* flexibilita
* prax s touto prácou výhodou
* chuť pracovať v tomto obore
* príjemné správanie a komunikácia
* tímová spolupráca
* asertívny prístup k práci

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 316805  Dátum zverejnenia: 30.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda+prémie