Predajca nových automobilov zn. Renault a Dácia

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat plus prémia podľa objemu predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov hlavne v TERÉNE,
- vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníkov, vykonávanie prezentácie nových automobilov a predvádzacích jázd,
- vypracovanie ponúk a návrhy riešenia potrieb zákazníkov v oblasti predaja nových automobilov, náhradných dielov a príslušenstva,
- realizácia predaja automobilov, vykonávanie administratívny činností a vedenie obchodnej agendy spojenej s predajom automobilu,
- zisťovanie spokojnosti zákazníkov po predaji automobilu, práca s informačným systémom pre riadenie vzťahu so zákazníkmi,
- zodpovednosť za splnenie plánu predaja automobilov.

- finančné ohodnotenie iba podľa dosiahnutého výkonu,
- kvalitný produkt, motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie,
- služobný mobil, technické zabezpečenie,
- pravidelné vzdelávanie v oblasti predaja a produktové školenia,
- zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group
- možnosť kariérového postupu v rámci celej skupiny na základe dosiahnutých výsledkov predaja,

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe a motivačný list zasielajte výlučne elektronickou poštou.
Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Tempus Car, s.r.o., ktorá je autorizovaným predajcom nových automobilov a servisných služieb značky RENAULT. Autorizované dealerstvo zaväzuje a zaručuje vysokokvalifikovaný personál v oblasti predaja, servisu a náhradných dielov na predávané produkty a individuálny prístup ku klientom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- silný záujem pracovať v oblasti predaja automobilov a o prácu so zákazníkom
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie
- výborné komunikačné zručnosti
- schopnosť zisťovať potreby zákazníka a navrhovať optimálne riešenie pre uspokojenie potrieb zákazníkov,
- 3 roky praxe v oblasti predaja automobilov, skúsenosti a znalosť trhu s automobilmi

Tempus Group a. s. - sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.

TEMPUS TRANS s.r.o.

- Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
- Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
- Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco
- Predaj pneumatík, protektorovanie, servis

TEMPUS BAVARIA s.r.o.
-Servis vozidiel BMW
TEMPUS CAR s.r.o.
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault a Dacia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEMPUS Group a.s
Zeleziarenska 49
040 15 Kosice
ID: 305943   Dátum zverejnenia: 14.10.2016