Obchodný manažér pre predaj úžitkových a nákladných vozidiel IVECO

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat + prémie podľa dosiahnutého objemu predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
- vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníkov, vykonávanie prezentácie úžitkových vozidiel,
- vypracovanie ponúk a návrhy riešenia potrieb zákazníkov v oblasti predaja úžitkových vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva,
- realizácia predaja vozidiel, vykonávanie administratívných činností a vedenie obchodnej agendy spojenej s predajom vozidla,
- zisťovanie spokojnosti zákazníkov po predaji vozidla, práca s informačným systémom pre riadenie vzťahu so zákazníkmi,
- zodpovednosť za splnenie určeného plánu predaja vozidiel.

- kvalitný produkt, motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie,
- služobný mobil, technické zabezpečenie,
- pravidelné vzdelávanie v oblasti predaja a produktové školenia,
- účasť na manažérskych školeniach,
- zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group,
- možnosť kariérového postupu v rámci celej skupiny na základe dosiahnutých výsledkov predaja

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe a motivačný list zasielajte poštou, elektronickou poštou alebo doručte osobne na adresu spoločnosti.
Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Trans s.r.o., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Tempus Trans s.r.o., ktorá je partnerom výrobcu úžitkových vozidiel IVECO a výrobcu autobusov Irisbus. Autorizované dealerstvo zaväzuje a zaručuje vysokokvalifikovaný personál v oblasti predaja, servisu a náhradných dielov na predávané produkty a individuálny prístup ku klientom.

Rozšírenie servisných stredísk do Rožňavy a Spišskej Novej Vsi približuje nevyhnutnú odbornú starostlivosť o prevádzkované vozidlá bližšie k zákazníkovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Vodičský preukaz

C

- hľadáme uchádzača s praxou predajcu automobilov, skúsenosťami a znalosťou trhu s úžitkovými automobilmi,
- veľká výhoda je znalosť odbornej terminológie v rámci úžitkových vozidiel,
- silný záujem pracovať v oblasti predaja automobilov a o prácu so zákazníkom,
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie,
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- schopnosť zisťovať potreby zákazníka a navrhovať optimálne riešenie pre uspokojenie potrieb zákazníka,
- Anglický alebo nemecký alebo taliansky jazyk na úrovni mierne pokročilý výhodou (na účely štúdia materiálov k vozidlám),
- cieľavedomosť a vytrvalosť.

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2826093  Dátum zverejnenia: 27.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat + prémie podľa dosiahnutého objemu predaja