Prijímací technik - majster odborného výcviku

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavova 110, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda+pohyblivá časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidovanie dochádzky žiakov, témy, miesta realizácie a druhu prác do pracovného denníka.
Oboznamovanie žiakov s témou učebného dňa, vysvetľovanie učiva po teoretickej stránke.
Pripravovanie materiálu, náradia a pomôcok potrebných k realizácii praktických ukážok.
Upozorňovanie žiakov na chyby, ktoré môžu nastať pri nedodržaní správneho technologického postupu.
Skúšanie vedomostí a pozornosti žiakov formou kontrolných otázok.
Uskutočňovanie praktických ukážok majstrom.
Vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním správneho technologického postupu, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov.
Udeľovanie napomenutí žiakom porušujúcim školský poriadok formou poznámok do triednej knihy.

Ak Vás naša ponuka zaujala prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať spoločnosti životopis.
V prílohách priložte
1.Štruktúrovaný životopis .
2. žiadosť o prijatie na uvedenú pozíciu - prijímací technik -majster odborného výcviku

Uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu neurčitú v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Tempus Group a. s. - sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.

TEMPUS TRANS s.r.o.

- Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
- Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
- Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco
- Predaj pneumatík, protektorovanie, servis

TEMPUS BAVARIA s.r.o.
-Servis vozidiel BMW
TEMPUS CAR s.r.o.
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault a Dacia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Na túto pozíciu hľadáme osobu, ktorá s našou podporou by rozbehla duálne vzdelávanie žiakov automobilovej školy a v ostatnom čase by vykonávala prácu prijímacieho technika nákladných motorových vozidiel.

Uchádzač by mal byť
- technický zručný
- trpezlivý k žiakom
- pedagogicky zdatný
- skúsený v oprave motorových voziel

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2245332  Dátum zverejnenia: 11.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda+pohyblivá časť