Lakýrnik, lakovač vozidiel

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košice, Rastislavova 110
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat + výkonová prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravovanie vozidiel pred lakovaním
- pripravovanie, miešanie a nanášanie základnej farby, metalízy, farby a laku striekacími pištoľami na vozidlo alebo jeho časti.
-lakovacie práce automobilov značky Renault
-odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi.

práca v stabilnej spoločnosti
motivačné mzdové ohodnotenie

Štruktúrovaný životopis a žiadosť zasielajte výlučne e-mailom. Uveďte, prosím, telefonický kontakt. Uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.6.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Autorizovaný predajca osobných motorových vozidiel Renault

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilové

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončené vzdelanie v tomto odbore
záujem pracovať na pozícii lakýrnik, pripravár

Tempus Group a. s. - sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.

TEMPUS TRANS s.r.o.

- Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
- Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
- Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco, TATRA
- Predaj pneumatík, protektorovanie, servis

TEMPUS BAVARIA s.r.o.
-Servis vozidiel BMW
TEMPUS CAR s.r.o.
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault a Dacia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEMPUS Group a.s
Zeleziarenska 49
040 15 Kosice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Magdaléna Bardiovská
E-mail: poslať životopis
ID: 179794   Dátum zverejnenia: 10.5.2017