Hlavný kuchár, hlavná kuchárka

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavova 110, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda plus odmena podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy)
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov

motivačné mzdové ohodnotenie v závislosti od výkonu,

Štruktúrovaný životopis a žiadosť zasielajte výlučne elektronickou poštou s označením názvu funkcie. Prosím, veďte telefonický kontakt. Uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :

“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu počas tohto konania v spoločnosti Tempus Global s.r.o., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

príprava:
- raňajky, obedy , denné menu
- prevádzkovanie fitnescentra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

schopnosť samostatne riadiť kuchyňu
vzdelanie v obore,
prax v príprave jedál nutná

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1699384  Dátum zverejnenia: 25.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda plus odmena podľa výkonu