Mechanik pre pneuservisné práce

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Železiarenská 49, Košice-Šaca
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat plus prémie podľa výkonu prác

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mechanické práce spojené s výmenou a opravou pneumatík pre osobné a nákladné automobily a autobusy

práca v stabilnej spoločnosti
motivačné mzdové ohodnotenie podľa výkonu

Štruktúrovaný životopis a žiadosť zasielajte výlučne elektronickou poštou
Uveďte telefonický kontakt, uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Autorizovaný predaj a servis osobných a nákladných pneumatík

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

výhodou sú skúsenosti s vykonávaním servisných opráv a výmenou pneumatík
výhodou je vodičský preukaz skupiny C

Tempus Group a. s. - sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.
TEMPUS TRANS s.r.o.
- Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
- Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
- Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco, TATRA
- Predaj pneumatík, protektorovanie, servis

TEMPUS CAR s.r.o.
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault a Dacia
- eurobus, a.s. - osobná autobusová doprava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEMPUS Group a.s
Zeleziarenska 49
040 15 Kosice
ID: 1436534   Dátum zverejnenia: 18.4.2017