Mechanik pre pneuservisné práce

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavova 110, Košice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat plus prémie podľa výkonu prác

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mechanické práce spojené s výmenou a opravou pneumatík pre osobné a nákladné automobily a autobusy

práca v stabilnej spoločnosti
motivačné mzdové ohodnotenie podľa výkonu

Štruktúrovaný životopis a žiadosť zasielajte výlučne elektronickou poštou
Uveďte telefonický kontakt, uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2016 (ostáva ešte 28 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Autorizovaný predaj a servis osobných a nákladných pneumatík

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

výhodou sú skúsenosti s vykonávaním servisných opráv a výmenou pneumatík
výhodou je vodičský preukaz skupiny C

Tempus Group a. s. - sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.

TEMPUS TRANS s.r.o.

- Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
- Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
- Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco
- Predaj pneumatík, protektorovanie, servis

TEMPUS BAVARIA s.r.o.
-Servis vozidiel BMW
TEMPUS CAR s.r.o.
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault a Dacia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEMPUS Group a.s
Zeleziarenska 49
040 15 Kosice
ID: 1436534   Dátum zverejnenia: 31.10.2016