Čašníčka/recepčná

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavova 110, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha hostí
-inkasovanie platieb
-príprava stolov
-privítanie hostí
- administratívna práca - objednávky, príjmy
-výpomoc v kuchyni
- práca na recepcii, obsluha baru

Benefity v celej skupine Tempus Group
Ďalej:
- zľava na vstup do fitness centra
- zľava na konzumáciu nápojov a jedál

V prípade, že Vás ponuka zaujala reagujte na ňu cez tlačítko poslať spoločnosti životopis.
Priložte :
1. životopis

Ponuka je vhodná aj pre študentov, ktorí majú chuť popri štúdiu aj pracovať. Ponúkame spoluprácu formou Dohody.

Uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/20132 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu neurčitú v spoločnostiam skupiny Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť Tempus Club s.r.o.
Prevádzkovateľ reštaurácie s vlastným Fitness centrom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

čašníčka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť a zodpovednosť

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1075986  Dátum zverejnenia: 25.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody