Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Temps Concept s.r.o.

Sme spoločnosť, ktorá je výhradným distribútorom značiek Guess a Calvin Klein v Českej republike a Slovensku. Ďalej zastupujeme značky PINKO, Patrizia Pepe, a Michael Kors. Sme spoločnosť, ktorá má takmer 20 rokov skúseností na trhu módy. V roku 2016 sme otvorili už 44 predajňu. Naše predajne nájdete vo významných obchodných centrách a dôležitých lokalitách v Čechách aj na Slovensku.

Do predajne v Bratislave hľadáme nového člena do nášho súčasného tímu.

Asistent/ka predaja pre značku GUESS

Náplň práce asistent/ka predaja:

  • Predaj najnovších fashion trendov
  • Poradenstvo a starostlivosť o zákazníkov
  • Aranžovanie tovaru a udržiavanie predajne
  • Práca s pokladňou a počítačom
  • Práce súvisiace s vyššie uvedenou pracovnou pozíciou

Požadujeme:

  • Stredoškolské vzdelanie
  • Príjemné profesionálne vystupovanie, cit pre prezentáciu tovaru
  • Prax v obore min.1rok
  • Orientáciu v módnych trendoch
  • Lojalitu, spoľahlivosť a precíznosť
  • Časovú flexibilitu a vysoké pracovné nasadenie
  • Schopnosť samostatného uvažovania, tímovú spoluprácu

Ponúkame:

  • Zaujímavú prácu, kontakt s módou
  • Zaškolenie, profesionálny a priateľský kolektív
  • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • Možnosť sebarealizácie, možnosť kariérneho rastu
  • Zamestnanecké benefity
  • Systém zamestnaneckých odmien

Nástup možný ihneď alebo dohodou.

V prípade Vášho záujmu pošlite prosím štruktúrovaný životopis s fotografiou.

Kontakt

ID: 2769999   Dátum zverejnenia: 17.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.