Reagujte bez životopisu

Stavebníctvo, remeselné práce v Švajčiarsku 2024 (Elektrikár, Elektroinštalatér)

TEMPORER s. r. o.

Miesto práce
Zürich, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme voľné pracovné pozície po celom Švajčiarsku.
Hľadáme súrne elektroinštalatérov pre priemyselne aj domové inštalácie.

- Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov.
- Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok,
ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.
- Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.
- Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.

Požiadavky:
-kvalifikácia (výučný list)
-pracovné skúsenosti v danom odbore
-samostatnosť
-aktívna znalosť nemeckého jazyka aspoň úroveň A2
-nástup ihneď, dlhodobé projekty kanton Zürich, Luzern, Bern, St.Gallen

- zabezpečíme pracovné povolenie
- zabezpečíme ubytovanie (hradí si zamestnanec)
- pomôžeme pri založení Švajčiarskeho účtu
- pomôžeme pri založení zdravotného poistenia
- rodinné prídavky na dieťa vo výške 200 - 300eur podľa kantónu
- týždenné výplaty, zálohy
- pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu
- možnosť nadčasov
- zamestnanie dlhodobého charakteru

Vzdelanie, pracovné skúsenosti a úroveň schopností je "alfou a omegou" vášho úspechu
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorý zaslali všetky požadované dokumenty (Životopis, Výučný list/Diplom/Osvedčenie) a vyhovujú požiadavkám! Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím požadované dokumenty a my Vás budeme hneď po spracovaní Vaších údajov kontaktovať!
-Práca sa vykonáva na TPP, švajčiarska pracovná zmluva.
-Plat: 34 – 40 CHF / hod. brutto + diéty.
-Ubytovanie: zabezpečené v blízkosti pracovného miesta, upresnené pred vycestovaním.
-Mesačný nájom v závislosti od lokality
a kvality ubytovania od 650 – 900 CHF.
-U nás neplatíte žiadne poplatky za sprostredkovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kvalifikovaných zamestnancov a sprostredkovaním práce pre klientov vo Švajčiarsku. Sme online personálna agentúra, ktorá ti pomôže zorientovať sa na trhu práce z pohodlia internetu.
Máš záujem o prácu vo Švajčiarsku ? Komunikuješ nemeckým jazykom ? Tak nám pošli svoj životopis na našu email adresu [email protected] a hneď ako nájdeme pre teba voľnú pracovnú pozíciu ťa budeme kontaktovať...
Viac info na www.temporer.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, Elektromontér, Elektromechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- serióznosť
- flexibilita
- výhodou osobný automobil

Temporer Vám ponúka jedinečnú príležitosť otvoriť si bránu do sveta a získať status plnohodnotného zamestnanca v krajine Vašich snov (Švajčiarsko).
Sme online personálna agentúra, ktorá ti pomôže zorientovať sa na trhu práce z pohodlia internetu.
S nami ušetríte čas a máte možnosť profesionálne sa uplatniť v zahraničí.
Naša spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kvalifikovaných zamestnancov a sprostredkovaním práce pre klientov hlavne vo Švajčiarsku. Úspešne spájame zamestnancov a zamestnávateľov.
Ponúkame pracovné príležitosti na Švajčiarskú pracovnú zmluvu s výbornými platobnými podmienkami.
Za sprostredkovanie práce nepoberáme žiadne poplatky a ani za Vašu registráciu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1792764  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 000 EUR/mesiac