Výrobný pracovník! Motivačný nástupný plat od 734 - 868€ + príplatky! Extra bonusy 300€+200€!

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
24.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
- nástupný plat od 734,- do 868,-€ plus príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj s nami v Bratislave!
Práca na zaučenie! Zabezpečené tréningové centrum!
Extra bonus 300,- a 200,-€!
Pre TOP najlepšieho zamestnávateľa na Slovensku hľadáme pracovníka so stabilným pracovným miestom, i výborným platom a pracovnými podmienkami!
Pozícia pri kompletizácii prémiových vozidiel.

Nástup v pondelok 24.7.2017.

ODPORUČ nám známeho FINANČNE ŤA odmeníme.

Práca je vhodnejšia pre mužov.

Dohodni si pohovor už DNES. Pridajte sa k nám, nástup možný po dohode!

- možnosť zvýšenia platu po 3.mesiaci
- nástupný bonus 300€ + 200€
- individuálne a skupinové odmeny až 17%
- pravidelné a na čas vyplácanie mzdy k 15. dňu
- garancia riadneho a včasného preplatenia NADČASOV, SVIATKOV...
- strava bezhotovostne s denným kreditným limitom 7,- €
- doprava pol roka ZADARMO
- ubytovanie ZABEZPEČENÉ, na ktoré vám prispejeme
- poskytneme pôžičky, zálohy
- rovnaké platové podmienky ako kmeňoví zamestnanci
- plynulý rast platu a kariérny postup
- postupom času 13. a 14. plat
- pracovné oblečenie a obuv zabezpečené zdarma
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- starostlivosť od svojho koordinátora NON-STOP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ak máš nasledujúce kvality, tak Ťa chceme stretnúť osobne!
- Manuálna zručnosť,
- Dobrý zdravotný stav,
- Chuť pracovať a vzdelávať sa.
- Ak nie ste vyškolení, nevadí!

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3111887  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - nástupný plat od 734,- do 868,-€ plus príplatky a bonusy