Hľadáme šikovných a cieľavedomých ľudí.

T E M P O, spol. s r.o.

J. Jonáša 1, Dev. N. V., Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Snina, okres Stropkov, okres Svidník, okres Sobrance
Termín nástupu
02.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
734 až 980,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najdeme ti na telo ušité pracovné miesto podľa vlastných predstáv pri kompletizácii prémiových vozidiel koncernu VW na všetkých pozíciach - montáž, karosáreň, lakovňa, doprava, logistika
- kontrola a testovanie vozidiel

ATRAKTÍVNY A STABILNÝ ZÁROBOK

Predovšetkým si tu budeš môcť veľmi dobre a dlhodobo zarobiť a zároveň bude tvoja mzda postupne narastať. A to bude závisieť len a len od tvojej šikovnosti.

Máš možnosť pracovať pre dynamickú spoločnosť, ktorá ponúka:

- pravidelné a na čas vyplácanie mzdy k 15. dňu.
- nástupný plat OD 734 € plus príplatky a bonusy už v prvom mesiaci, prvý bonus po týždni
- individuálne a skupinové odmeny,
- strava bezhotovostne s denným kreditným limitom 7,- €,
- doprava pol roka zadarmo,
- ubytovanie s príspevkom,
- poskytnutie pôžičiek alebo záloh,
- plynulý rast platu a kariérny postup,
- pracovné oblečenie a obuv zabezpečené zdarma,
- rovnaké platové podmienky ako kmeňoví zamestnanci,
- možnosť prestupu do kmeňového stavu,
- starostlivosť od svojho koordinátora NON-STOP.

PRÍSPEVKY, VĎAKA KTORÝM UŠETRÍŠ!

Je dobré vedieť, že hoci budeš mať výborný zárobok, na mnohé veci ti prispejeme. Vďaka tomu nebudeš musieť míňať navyše a viac ti zostane.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Volkswagen Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš nasledujúce kvality, tak Ťa chceme stretnúť osobne!
- Manuálna zručnosť,
- Dobrý zdravotný stav,
- Chuť pracovať a vzdelávať sa.

Pozícia vhodnejšia pre mužov

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3026091  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 734 až 980,- €