Operátor výroby Volkswagen Slovakia - teraz ponúkame viac! Bonus ihneď! Priemerný plat výrazne cez 950,-€ / mesiac!

T E M P O, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Snina, okres Stropkov, okres Svidník, okres Sobrance, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
734,-€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NAŠTARTUJ SVOJU KARIÉRU S NAMI, BUĎ JEDEN Z NÁS!
MIESTO VÝKONU PRÁCE JE V BRATISLAVE!!!

Ponúkaný plat (brutto)
734,- €/mesiac + príplatky: nočná 0,62 €/ hod, poobedná 0,30 €/ hod, conti nepretržitá prevádzka 0,54 €/ hod., osobné ohodnotenie 0 -20% a skupinové ohodnotenie 0 -10% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priemernej mzdy, sviatky 50% z priemernej mzdy.

Všetky pracovné pozície pri kompletizácii prémiových vozidiel koncernu VW, lakovňa, zvarovňa, karosáreň, montáž.
Benefity- maximum pre ľudí:

Bonus za nástup ihneď a ďalšia odmena neskôr - informuj sa telefonicky.

Nie si vyučený? Po absolvovaní pohovoru umiestňujeme a zamestnáme aj bez praxe so zaučením. Podmienkou je chuť pracovať.

Zmeň prácu, zmeň firmu a poď k nám - najlepšie platená práca u nás v automotive na Slovensku, staň sa súčasťou najväčšej spoločnosti v Európe!

Vstúpte do firmy, ktorá nesľubuje a spoznajte naše garancie a istoty. Máme všetko, čo potrebujete. Poskytneme absolútny servis!
Každému vieme zaručiť:
Pracovnú zmluvu so skúšobnou dobou!
Pravidelné a na čas vyplácanie mzdy k 15. dňu.
Poskytnutie zálohy.
Plynulý rast platu a kariérny rast.
Starostlivosť od svojho koordinátora NON-STOP.

Zabezpečené ubytovanie s príspevkom alebo ZDARMA cestovné.

Autobusová doprava: Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Veľký Biel, Bernolákovo, Jelka, Veľké Úľany, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Ivanka pri Dunaji, Sereď, Vlčkovce, Dolná Streda, Gáň, Veľká Mača, Senec, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Topoľnica, Kajal, Selice, Trnovec nad Váhom, Neded, Vlčany, Žiharec, Tešedíkovo, Diakovce, Dunajská Streda, Holice, Rohovce, Vrakúň, Gabčíkovo, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Blatná na Ostrove, Báč, Mliečno, Šamorín, Dunajská Lužná, Rovinka, Nitra, Alekšice, Rišňovce, Kľačany, Hlohovec, Trakovice, Bučany, Gbely, Smolinské, Šaštín -Stráže, Čáry , Senica, Čáčov, Dojč, Štefanov, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka, Trstín, Smolenice, Horné Orešany, Dolné Orešany, Doľany, Častá, Dubová, Kráľová, Modra, Šenkvice, Pezinok, Grinava, Svätý Jur, Brezová pod Bradlom, Hradište, Jablonica, Cerová, Prievaly, Plav. Peter, Plav. Mikulas, Plav. Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jabloňové, Lozorno, Trnava, Modranka, Hrnčiarovce nad Parnou, Cífer, Báhoň, Kaplná, Blatné.

Strava bezhotovostne s denným kreditným limitom 7,- €.

Zamestnáme každého, kto spĺňa kvalifikačné predpoklady a má chuť pracovať.
POHOVOR sa bude konať v BRATISLAVE, ul. J. Jonáša 1., Devínska nová Ves, kancelária TEMPO.

Ak vieš o niekom, kto hľadá prácu odporuč ho na nás a my ťa finančne odmeníme.
V prípade záujmu pošli svoj životopis na adresu: [email protected] alebo nás kontaktuj telefonicky na 0905 882 288 alebo 0905 370 220.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov,

spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zdravotný stav.
Vybraní uchádzači nastúpia ihneď, prípadne do 3 dní!

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2902665  Dátum zverejnenia: 21.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 734,-€/mesiac